OTEVŘENÉ MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍČESKÉ REPUBLIKY V BENCHPRESSU 2019

BENCH PRESS
# Příjmení Jméno Stát Pohlaví Věková kat. Váhová kat. RAW EQ OPEN Startovné Oddíl Člen
1KornakAdamCZMužOpenDo 140 KgX450,- KčScout PowerliftingX
2HurdálkováSimonaCZŽenaDorost I (13 - 16 let)Do 52 KgX450,- KčPowerlifting TrutnovX
3HurdálekPavelCZMužOpenDo 125 KgX450,- KčPowerlifting TrutnovX
4Sazma Karel CZMužMasters I (40 - 49 let)Do 75 Kg200,- KčFyt gym Olomouc X
5Sazma Karel CZMužMasters I (40 - 49 let)Do 75 KgX450,- KčFyt gym Olomouc X
6ČtvrtníčkováIvetaCZŽenaOpenDo 56 KgX550,- Kč-
7PolákováDanielaCZŽenaMasters I (40 - 49 let)Do 60 KgX450,- KčFyt gym Olomouc X
8SyrovátkaMatějCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 100 KgX450,- KčOST VarnsdorfX
9RůžekPatrikCZMužOpenDo 110 KgX450,- KčSk Ironbulls DomažliceX
10GrmolecJosefCZMužOpenDo 140 KgX450,- KčAnimal Powerlifting TeamX
11Loza Patrik CZMužOpenDo 140 KgX450,- KčExtrifit power team X
12ForejtekLukášCZMužOpenDo 110 KgX550,- KčHolice
13MatušinecLukášCZMužOpenDo 125 KgX450,- KčValach Power Vsetín X
14Drnek MiroslavCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 100 KgXX700,- KčExtrifit Power Team X
15ZapletalVladanCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 90 KgX450,- KčExtrifit power team HKX
16KotfaldováMonikaCZŽenaJunioři (20 - 23 let)Do 67,5 KgX450,- KčToro Gym TeamX
17WalterBrunoCZMužMasters II (50 - 59 let)Do 100 KgX450,- KčFit gym olomoucX
18BraunerZdeněkCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 100 KgX450,- KčFit gym OlomoucX
19KlimentVladimírCZMužMasters II (50 - 59 let)Do 125 KgX450,- KčFit gym OlomoucX
20NesvadbaTomášCZMužOpenDo 140 KgX450,- KčFit gym OlomoucX
21KosturaAdamCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 125 KgX450,- KčPowerlifting TrutnovX
22HurdálekLiborCZMužMasters III (60 - 64 let)Do 100 KgX450,- KčPowerlifting TrutnovX
23TůmaKamilCZMužOpenDo 75 KgXX700,- KčPowerlifting TrutnovX
24AndrysDanielCZMužOpenDo 110 KgX550,- KčValachian power
25TurekAntonínCZMužOpenDo 82,5 KgXX700,- KčScout PowerliftingX
26TurekKarelCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 100 KgXX700,- KčScout PowerliftingX
27SkoupilMichalCZMužOpenDo 82,5 KgX450,- KčFit Gym OlomoucX
28BolfPetrCZMužOpenDo 110 KgX550,- KčValachian power
29BenešStanislavCZMužOpenDo 75 KgX450,- KčExtrifit Power Team X
30BabišKamil CZMužOpenDo 82,5 KgX550,- KčLIFT & FIT
31VálekJosefCZMužOpenDo 110 KgX550,- KčM-Gym Jeseník
32ZogataJakubCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX550,- KčFitness Studio Návsi
33OulehlaJosefCZMužOpenDo 90 KgXX700,- KčFit gym OlomoucX
34JosiekAlešCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 140 KgX450,- KčHardcore Gym KozloviceX
35RychteraPřemyslCZMužOpenDo 90 KgX550,- KčKvasiny
36KohoutOndřejCZMužDorost II (17 - 19 let)Do 110 KgX450,- KčPowerlifting Animals SemilyX
37SkalickýJaromírCZMužMasters II (50 - 59 let)Do 82,5 KgX450,- KčPowerlifting Animals SemilyX
38KohoutMilanCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 125 KgX450,- KčPowerlifting Animals SemilyX
39TomášRobert/POPELINO/CZMužMasters I (40 - 49 let)Do 82,5 KgX450,- KčPowerlifting Animals SemilyX
40Šťastný Ondřej CZMužMasters I (40 - 49 let)Do 140 KgX450,- KčSK SEBEOBRANA PRAHA KBELYX
41ŠestákMichalCZMužOpenDo 60 KgX450,- KčSK SEBEOBRANA PRAHA KBELYX
42Šmíd LuděkCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX450,- KčSK SEBEOBRANA PRAHA KBELYX
43KadlecMichalCZMužOpenDo 125 KgX450,- KčPowerlifting VrchlabíX
44KašparLadislavCZMužOpenNad 140 KgX450,- KčAnimal Powerlifting TeamX
45Dvorská Markéta CZŽenaDorost I (13 - 16 let)Do 75 KgX450,- KčBonn Power gymX
46Dvorská Irena CZŽenaMasters I (40 - 49 let)Do 90 KgX450,- KčBonn Power Gym X
47Kovalčik Dominik CZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX450,- KčValach power gym X
48HlavinkaJakubCZMužOpenDo 100 KgX550,- KčČeská republika
49KasperJanCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX450,- KčPowerlifting TrutnovX
50MočkorStanislav SKMužJunioři (20 - 23 let)Do 110 KgX450,- KčIronbull NitraX
51ŠafaříkMichalCZMužDorost I (13 - 16 let)Do 67,5 KgX450,- KčSlavs PowerX
52DoleželDanielCZMužDorost II (17 - 19 let)Do 82,5 KgX450,- KčSlavs PowerX
53KauckýOndřejCZMužDorost I (13 - 16 let)Do 75 KgX450,- KčSK Powerlifting PrahaX
54DidiJakub CZMužDorost II (17 - 19 let)Do 82,5 KgX550,- KčTřebíč
55PaseckýLadislavCZMužOpenDo 82,5 KgX450,- KčTJ TurnovX
56FerklRichardCZMužDorost I (13 - 16 let)Do 75 KgX450,- KčPowerlifting TrutnovX
57DidijakubCZMužDorost II (17 - 19 let)Do 82,5 KgX550,- KčČeská republika
58Zeman MilanCZMužOpenDo 90 KgX450,- KčTorogym Tým X
59ChlumeckýJakubCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 82,5 KgX450,- KčPowerlifting TrutnovX
60HrubešJanCZMužOpenDo 90 KgX450,- KčExtrifit Power Team HKX
61HolečekZdeněkCZMužOpenDo 82,5 KgX450,- KčPowerlifting Mělník, z.s.X
62JabůrekDanielCZMužOpenDo 100 KgX450,- KčPowerlifting Mělník, z.s.X
63LangMichalCZMužOpenDo 75 KgX450,- KčPowerlifting Mělník, z.s.X
64KotlanMichalCZMužOpenDo 67,5 KgX450,- KčSK Ironbulls DomažliceX
65Kajzr Josef CZMužOpenDo 82,5 KgX450,- KčExtrifit Power Team HKX
66Nosek Petr CZMužMasters III (60 - 64 let)Do 100 KgX450,- KčGita Podivín X
67BleskováDanaCZŽenaMasters III (60 - 64 let)Do 56 KgX450,- KčGita PodivínX
68Dorazil Lukáš CZMužOpenDo 75 KgX450,- KčGita Podivín X
69Osička Tomáš CZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX450,- KčPosilovna Velké Bílovice X
70Omelka Marek CZMužOpenDo 100 KgX450,- KčPosilovna Velké Bílovice X
71BoruvkaLukasCZMužOpenDo 100 KgX450,- KčTrutnovX
72RybováTerezaCZŽenaJunioři (20 - 23 let)Do 44 KgX450,- KčPowerlifting Animals SemilyX
73Ing. GregušMilanCZMužMasters II (50 - 59 let)Do 100 KgXX800,- KčPowerlifting Raspberry
74HozaStanislavCZMužMasters III (60 - 64 let)Do 90 KgX550,- KčPowerlifting Raspberry
75ZdražilDavidCZMužMasters I (40 - 49 let)Nad 140 KgX450,- KčBonn Power GymX
76DresslerJindřichCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 110 KgXX700,- KčFit gym OlomoucX
77ŠeflMiroslavCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 100 KgX450,- Kčs.k. Powerlifting PrahaX
78KendiuraVladimírCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 125 KgX450,- KčSKP HolešovX
79VečeřaZdeněkCZMužOpenDo 125 KgXX700,- KčČeská republikaX
80AugustinAdamCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 82,5 KgX450,- KčSK SEBEOBRANA PRAHA KBELYX
81HáberBranislavSKMužOpenDo 125 KgX550,- KčLendak Power Team
82HudačekDominikSKMužOpenDo 90 KgX550,- KčLendak Power Team
83Drtina Pavel CZMužOpenDo 100 KgX450,- KčPowerlifting Trutnov X
84Drtinová AlexandraCZŽenaOpenDo 67,5 KgX450,- KčPowerlifting Trutnov X
85Syrovatkova DagmarCZŽenaOpenNad 110 KgX450,- KčPowerlifting Trutnov X
86ŠediváLucieCZMužOpenDo 67,5 KgX450,- KčPowerlifting Trutnov X
87ZastkoMárioSKMužJunioři (20 - 23 let)Do 67,5 KgX550,- KčLendak
88MašekMilanCZMužOpenDo 100 KgX450,- KčSK Ironbulls DomažliceX
89MrázekMilanCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 140 KgX450,- KčSK-Ironbulls DomažliceX
90VečeřaZdenekCZMužOpenDo 125 KgXX700,- KčExtrifit Power TeamX
91MarvanZdeněkCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 100 KgX550,- KčStrong bears
92SkácelMiroslavCZMužOpenDo 100 KgX550,- KčStrong Bears
93FantaJanCZMužDorost I (13 - 16 let)Do 82,5 KgX450,- KčSK Sebeobrana Praha KbelyX
94PospíšilJaroslavCZMužOpenDo 90 KgX550,- KčPowergym Krnov
95JeníčekJosefCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 110 KgX450,- KčPowerlifting Animals SemilyX
96NovákPetrCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 100 KgXX700,- KčExtrifit Power Team X
97LažekDanielCZMužDorost II (17 - 19 let)Do 90 KgX450,- KčExtrifit Power TeamX
98BouchalmarekCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 100 KgX450,- KčValach powerX
99HořavaRostislavCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 110 KgX450,- KčRaw Power JedovniceX
100MrvečkováRenataCZŽenaMasters I (40 - 49 let)Do 60 KgX450,- KčGPC Rapsbery BohumínX
101SchořKarelCZMužMasters III (60 - 64 let)Do 82,5 KgX550,- KčTJ Sokol Pohořelice
102KrayzelRémyCZMužMasters III (60 - 64 let)Do 90 KgX550,- KčPowerGym Krnov
103KrasinskýJanCZMužOpenDo 125 KgX450,- KčSK Ironbulls DomažliceX
104KaasTomášCZMužOpenDo 125 KgX450,- KčSK Ironbulls DomažliceX
105FlekIvanCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 90 KgX450,- KčSK Ironbulls DomažliceX
106ČernýLukášCZMužOpenDo 90 KgX450,- KčSK Ironbulls DomažliceX
107ŠťastnýKarelCZMužOpenDo 100 KgX450,- KčPowerlifting Mělník, z.s.X
108PintérPeterSKMužOpenDo 125 KgXX800,- KčBullstrong team
109KaňákFilipCZMužOpenDo 67,5 KgX450,- KčPowerlifting TrutnovX
110JabůrekDanielCZMužOpenDo 100 KgX450,- KčPowerlifting Mělník, z.s.X
111MaceašikPetrCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 100 KgX450,- KčFit Gym OlomoucX
112JanákováMichaelaCZŽenaOpenDo 67,5 KgXX800,- KčThe Legend's of the North
113PintérPeterSKMužOpenDo 125 KgX550,- KčBull-strong team Nove Zamky
114Tesař Lukáš CZMužOpenDo 100 KgX450,- KčPowerlifting vrchlabí X
115DoleželFrantišekCZMužOpenDo 125 KgX550,- KčValach Power Vsetín
116FilipMartinCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 82,5 KgX550,- KčHradec Králové
117Švehla Adam CZMužOpenNad 140 KgX450,- KčValach power Vsetín X
118HaičmanováKláraCZŽenaJunioři (20 - 23 let)Do 56 KgX550,- KčStrong Bears
119JahlováNelaCZŽenaDorost II (17 - 19 let)Do 60 KgX550,- KčProstějov
120ProcházkaOldřichCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 110 KgX450,- KčExtrifit power team Hradec KrálovéX
121JelínekMarekCZMužOpenDo 75 KgX550,- KčThe Legend's of the North
122KurákovaAdélaCZŽenaOpenDo 75 KgX550,- KčMladá Boleslav